Vējš vītolos Kenneth Grahame

ISBN:

Published:

Paperback

228 pages


Description

Vējš vītolos  by  Kenneth Grahame

Vējš vītolos by Kenneth Grahame
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 228 pages | ISBN: | 8.30 Mb

Vējš vītolos” ir tāda pati bērnu literatūras pērle kā grāmata par Vinniju Pūku. Šī stāsta varoņi ir draugi Ūdensžurks un Kurmis, kuri kopā ar prātīgo Āpsi mēģina pāraudzināt avantūristu un sapņotāju Krupi, bet arī paši nespēj turēties pretī viņaMoreVējš vītolos” ir tāda pati bērnu literatūras pērle kā grāmata par Vinniju Pūku. Šī stāsta varoņi ir draugi Ūdensžurks un Kurmis, kuri kopā ar prātīgo Āpsi mēģina pāraudzināt avantūristu un sapņotāju Krupi, bet arī paši nespēj turēties pretī viņa šarmam un aizrautībai.„Vējš vītolos” ir tapis no gulētiešanas pasakām, ko Kenets Greiems izdomāja savam dēlam Elisteram.

Rakstnieks ilgu laiku bija spiests strādāt bankā, lai arī ilgojās pēc laukos pavadītās bērnības, dzīvošanās pie ūdeņiem, plašumiem un klejojumiem. Pie pirmās izdevības Greiems pameta darbu bankā un kopā ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi ārpilsētas muižā.

Stāsti par Žurka un Kurmja brīvo dzīvi pie upes, laivu braucieniem un klejojumiem mežā bija paša rakstnieka sapņu piepildījums. Savukārt viens no grāmatas galvenajiem varoņiem – Krupis no Krupjapils, kas nepārtraukti ir pārņemts ar kādu nodarbi, lai pēc brīža to pamestu jauna jājamzirdziņa dēļ, esot Greiema dēla Elistera portrets.No angļu val. tulk. un pēcv. Dzīvnieki un džentlmeņi, 222.-227.lpp., sarakst. Mārtiņš Poišs - Dziesmiņas atdzej. Laima Līvena - Ernesta H. Šeparda il. un pēcv., 228.-229.lpp.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Vējš vītolos":


revesgroupes-services.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us